Akcja Hipokrates 2022 - największy plebiscyt medyczny w Polsce
Z przyjemnością informujemy, że nasza Przychodnia została zgłoszona przez pacjentów do nagrody w
akcji HIPOKRATES 2022 - największym plebiscycie medycznym w Polsce,
który w województwie warmińsko-mazurskim jest prowadzony przez Gazetę Olsztyńską.
Jednocześnie nominacje czytelników do zaszczytnych tytułów otrzymali
także: lek. Andrzej Gajownik, mgr Bogumiła Skurczyńska, lek. Bożena
Olszewska, Emilia Bałdyga, lek. Wojciech Janik, lek. Krystyna Junker,
lek. Zofia Siłakowska.
Listów gratulacyjne:
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Andrzej_Gajownik.jpg
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Bogumila_Skurczynska.jpg
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Bozena_Olszewska.jpg
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Emilia_Baldyga.jpg
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Wojciech_Janik.jpg
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Krystyna_Junker.jpg
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Zofia_Silakowska.jpg
List dla placówki medycznej:
www.polskatimes.pl/ll/H/14/Nominacja_Przychodnia_Gabinet_Roku_30986.jpg
Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w środę, 17 sierpnia.
Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie
internetowym Gazety Olsztyńskiej pod adresem: www.gazetaolsztynska.pl/hipokrates
Foto: Gazeta Olsztyńska
(see https://angular.dev/best-practices/security#preventing-cross-site-scripting-xss)