Jesteś na stronie Plenerowa Środa z ProfilaktykąPrzejdź do:
Plenerowa Środa z Profilaktyką
27 cze 2024

Plenerowa Środa z Profilaktyką

SafeValue must use [property]=binding:

Wierzymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego serdecznie dziękujemy olsztyńskiemu oddziałowi Narodowego Funduszu Zdrowia za zaproszenie do udziału w Plenerowej Środzie z Profilaktyką.

W parku Kusocińskiego zachęcaliśmy najmłodszych i najstarszych pacjentów do dbania o zdrowie i przestrzegania zasad zdrowego żywienia. Wykonywaliśmy podstawowe badania, przypominaliśmy zasady radzenia sobie z upałami.
Przede wszystkim mieliśmy okazję do życzliwych rozmów z Państwem. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

(see https://angular.dev/best-practices/security#preventing-cross-site-scripting-xss)