27 cze 2024
Plenerowa Środa z Profilaktyką
SafeValue must use [property]=binding:
Wierzymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego serdecznie dziękujemy olsztyńskiemu oddziałowi Narodowego Funduszu Zdrowia za zaproszenie do udziału w Plenerowej Środzie z Profilaktyką.
W parku Kusocińskiego zachęcaliśmy najmłodszych i najstarszych pacjentów do dbania o zdrowie i przestrzegania zasad zdrowego żywienia. Wykonywaliśmy podstawowe badania, przypominaliśmy zasady radzenia sobie z upałami.
Przede wszystkim mieliśmy okazję do życzliwych rozmów z Państwem. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!



Archiwum
maj 2026 (3)październik 2025 (1)marzec 2025 (1)styczeń 2025 (1)grudzień 2024 (2)listopad 2024 (1)październik 2024 (1)sierpień 2024 (1)lipiec 2024 (3)czerwiec 2024 (2)maj 2024 (7)kwiecień 2024 (3)marzec 2024 (9)luty 2024 (1)wrzesień 2023 (2)maj 2023 (2)kwiecień 2023 (7)marzec 2023 (2)wrzesień 2022 (1)sierpień 2022 (2)maj 2022 (1)styczeń 2022 (1)lipiec 2021 (1)czerwiec 2021 (2)maj 2021 (2)wszystkie