Naszą misją Twoje zdrowie.
Jesteście Państwo w miejscu z tradycjami. Pewnie wielu mieszkańców Olsztyna przychodząc do nas, jeszcze całkiem niedawno mówiło, że „idzie do przychodni przy Al. Kaliningradzkiej”. Nic dziwnego – nasze początki sięgają roku 1980 roku, kiedy działaliśmy w strukturze szpitala miejskiego.
Nazwiska pierwszych pracowników zapewne część z Państwa doskonale pamięta. To cenieni olsztyńscy specjaliści: Ryszard Zwierzyński chirurg ogólny, Łucja Borkowska- Trapkiewicz okulista, Henryk Kaczyński, Henryk Rams, Edward Romaszko ginekolodzy-położnicy, Maria Kiełbasińska dermatolog, Andrzej Knobloch urolog, Genowefa Dukszt endokrynolog, Irena Burczyk-Popko neurolog, Danuta Ragin-Mic kier. działu rehabilitacji, mgr Janina Kamińska kierownik laboratorium.
Dziś w Przychodni funkcjonuje 10 poradni, dział rehabilitacji, diagnostyki laboratoryjnej, obrazowej, administracji.
Dyrektor - mgr Beata Ostrzycka